phone button
×
menu

RESLEGAL
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Niestety często okazuje się, że zawarcie małżeństwa było chybioną decyzją, wzajemne relacje między małżonkami degradują się i przychodzi czas, by podjąć decyzję o rozwodzie lub separacji.


Kancelaria RESLEGAL w ramach swej praktyki zajmuje się prowadzeniem spraw rodzinnych, posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie. Nasi prawnicy udzielają pomocy zarówno w ramach doradztwa bieżącego, sporządzania pism, jak też kompleksowego prowadzenia sprawy. Mamy świadomość, że za każdą taką sprawą może kryć się ludzka tragedia, często dotykająca osób bezbronnych – dzieci. Dlatego uważamy, że każdy przypadek wymaga indywidualnej analizy, odpowiedniego zaangażowania i podjęcia adekwatnych oraz szybkich działań, by w najszerszy sposób zabezpieczyć interes Klienta.


Dobry i skuteczny adwokat to osoba, która dogłębnie zna określoną materię, dlatego stawiamy na specjalizację. W ten sposób Klient trafiał do eksperta, który będzie w stanie udzielić mu koniecznej pomocy prawnej.

ZESPÓŁ RESLEGAL

Piotr Charzewski min

PIOTR CHARZEWSKI
Adwokat

W ramach swojej praktyki od ponad 10 lat zajmuje się sprawami rodzinnymi - w tym rozwody, podziały majątku, a także sprawami spadkowymi i upadłościowymi. Zakończył kilkaset postępowań rozwodowych z wynikiem satysfakcjonującym Klientów.
tel. 785 951 107
p.charzewski@reslegal.pl

Katarzyna Kruczek

KATARZYNA KRUCZEK
Adwokat

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, przy szczególnym uwzględnieniu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa karnego.
k.kruczek@reslegal.pl

Joanna Klusek min

JOANNA NOWICKA
Aplikant adwokacki

Specjalizuje się w sprawach cywilnych, gospodarczych, oraz w sprawach karnych
j.klusek@reslegal.pl

Katarzyna Karas

KATARZYNA KARAŚ-HANUS
Adwokat

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym, prawie karnym oraz prawie pracy
k.karas@reslegal.pl

Patrycja Chmiel

PATRYCJA CHMIEL
Aplikant adwokacki

Specjalizuje się w szeroko pojętym prawie włąsności intelektualnej.
p.chmiel@reslegal.pl

Patrycja Chmiel

KLAUDIA KOWALSKA
Aplikant adwokacki

Specjalizuje się w prawie rodzinnym i prawie karnym, a także prawach człowieka.
k.kowalska@reslegal.pl

SPRAWY RODZINNE


Kancelaria prowadzi obecnie wiele spraw rozwodowych, spraw o alimenty, o ustalenie kontaktów z dziećmi, postępowań o podział majątku wspólnego i innych z kręgu prawa rodzinnego. Kancelaria adwokacka RESLEGAL współpracuje również z komornikami, notariuszami oraz z biurem detektywistycznym – dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również szybkie i skuteczne załatwienie innych formalności, które mogą się pojawić w trakcie prowadzonych postępowań.

Nasze kancelarie znajdziesz:

Rzeszow
RZESZÓW
ul. Kopisto 11/7
tel. 733 333 937
www.adwokatrzeszow.eu
kancelaria@reslegal.pl

Przemysl
PRZEMYŚL
ul. 3-go Maja 24
tel. 575 515 556
www.adwokatprzemysl.pl
przemysl@reslegal.pl

 

SKUTECZNA POMOC
W TRUDNYCH SPRAWACH

Jeżeli poszukujesz pomocy przy rozwodzie, podziale majątku, alimentach lub innej sprawie rodzinnej - to dobrze trafiłeś. Posiadamy wszystko, by Twoja sprawa miała szansę zakończyć się sukcesem – dysponujemy obszerną wiedzą prawniczą, wieloletnim doświadczeniem i ciągle niesłabnącym zaangażowaniem. To wszystko przekłada się na naszą skuteczność i satysfakcję Klientów.

Jeśli chcesz poznać bliżej naszą Kancelarię i zgrany zespół, a także pełny zakres oferty, zapraszamy na stronę
www.reslegal.pl


Możemy również z dumą pochwalić się wyróżnieniami

Firma Godna ZaufaniaOrły PrawaLogoUP1

Oddzwonimy w ciągu 30 minut
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz akceptuję ich treść.*

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski”  NIP: 8191619794, adres: Al. Tadeusza Rejtana, nr 23, lok. 1.2, 35-326 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com