phone button
×
menu

ROZWODY Narol

Najbiższa Kancelaria Reslegal:

KANCELARIA RESLEGAL
Wybierz swoją Kancelarię:

Przemysl

PRZEMYŚL

ul. Dworskiego 10

tel. 575 515 556

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 8.30 - 17.00 . Istnieje możliwość umówienia spotkania w innych godzinach.

USŁUGI PRAWNE, ROZWODY, SEPARACJA, ALIMENTY, PODZIAŁ MAJĄTKU, WŁADZA RODZICIELSKA, KONTAKT Z DZIECKIEM


Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego należą do kategorii spraw, z którymi adwokat niezwykle często spotyka się w ciągu swojej kariery zawodowej.
Należy zauważyć, że od ich rostrzygnięcia często zależy szczęście Klientów oraz ich rodzin. Jest to również materia, która obfituje się niezwykle silne emocje, bowiem w tle pojawiają się zranione uczucia, czy dobro małoletnich dzieci, jak również kwestie podziału majątku po ustaniu wspólności małżeńskiej. Mając na uwadze powyższe, adwokaci Kancelarii zapewniają Klientom pełną dyskrecję, psychiczne i merytoryczne wsparcie oraz zrozumienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Adwokaci tworzący zespół Kancelarii potrafią precyzyjnie określić szansę Klienta na pozytywne roztrzygnięcie sprawy, a także przewidzieć konsekwencje podejmowanych działań procesowych.

Kancelaria prowadzi między innymi sprawy o: rozwód, separację, podziały majątku wspólnego małżonków, uregulowanie kontaktów z dziećmi, alimenty, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, władzę rodzicielską, adopcję.

Oddzwonimy w ciągu 30 minut
Oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności i Regulaminem oraz akceptuję ich treść.*

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest „Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski”  NIP: 8191619794, adres: Al. Tadeusza Rejtana, nr 23, lok. 1.2, 35-326 Rzeszów. Dane są przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytania zawarte w  formularzu kontaktowym. Udostępnienie danych jest dobrowolne i mogą być przekazane wyłącznie do podmiotów świadczących na rzecz Administratora usługi wsparcia, (księgowe, kadrowe, IT). Można się sprzeciwić przetwarzaniu danych, żądać dostępu do nich, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz przeniesienia. Można też wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane będą przechowywane przez okres 15 lat od daty wykonania lub zaprzestania wykonywania umowy.

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com