phone button
×
menu

ROZWODY Zagórz

Najbiższa Kancelaria Reslegal:

KANCELARIA RESLEGAL
Wybierz swoją Kancelarię:

Przemysl

PRZEMYŚL

ul. 3-go Maja 24

tel. 575 515 556

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 8.30 - 17.00 . Istnieje możliwość umówienia spotkania w innych godzinach.

USŁUGI PRAWNE, ROZWODY, SEPARACJA, ALIMENTY, PODZIAŁ MAJĄTKU, WŁADZA RODZICIELSKA, KONTAKT Z DZIECKIEM


Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego należą do kategorii spraw, z którymi adwokat niezwykle często spotyka się w ciągu swojej kariery zawodowej.
Należy zauważyć, że od ich rostrzygnięcia często zależy szczęście Klientów oraz ich rodzin. Jest to również materia, która obfituje się niezwykle silne emocje, bowiem w tle pojawiają się zranione uczucia, czy dobro małoletnich dzieci, jak również kwestie podziału majątku po ustaniu wspólności małżeńskiej. Mając na uwadze powyższe, adwokaci Kancelarii zapewniają Klientom pełną dyskrecję, psychiczne i merytoryczne wsparcie oraz zrozumienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Adwokaci tworzący zespół Kancelarii potrafią precyzyjnie określić szansę Klienta na pozytywne roztrzygnięcie sprawy, a także przewidzieć konsekwencje podejmowanych działań procesowych.

Kancelaria prowadzi między innymi sprawy o: rozwód, separację, podziały majątku wspólnego małżonków, uregulowanie kontaktów z dziećmi, alimenty, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, władzę rodzicielską, adopcję.

Oddzwonimy w ciągu 30 minut

* pola obowiązkowe

Informacja: Administratorem danych osobowych jest adw. Piotr Charzewski prowadzący działalność gospodarczą pod firmą: „RESLEGAL Kancelaria Adwokacka Adwokat Piotr Charzewski” NIP: 8191619794, adres: ul. Grunwaldzka 22/3, 35-068 Rzeszów. Dane osobowe podane w ramach formularza kontaktowego będą przetwarzane celem udzielenia odpowiedzi na pytanie w nim zawarte i przesłane do administratora. Każdej osobie przysługuje prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne jest w Polityce Prywatności.