phone button
×
menu

ROZWODY Łańcut

Najbiższa Kancelaria Reslegal:

KANCELARIA RESLEGAL
Wybierz swoją Kancelarię:

Rzeszow

RZESZÓW

ul. Kopisto 11/7

tel. 733 333 937

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie w godzinach 8.30 - 17.00 . Istnieje możliwość umówienia spotkania w innych godzinach.

USŁUGI PRAWNE, ROZWODY, SEPARACJA, ALIMENTY, PODZIAŁ MAJĄTKU, WŁADZA RODZICIELSKA, KONTAKT Z DZIECKIEM


Sprawy z zakresu prawa rodzinnego i opiekuńczego należą do kategorii spraw, z którymi adwokat niezwykle często spotyka się w ciągu swojej kariery zawodowej.
Należy zauważyć, że od ich rostrzygnięcia często zależy szczęście Klientów oraz ich rodzin. Jest to również materia, która obfituje się niezwykle silne emocje, bowiem w tle pojawiają się zranione uczucia, czy dobro małoletnich dzieci, jak również kwestie podziału majątku po ustaniu wspólności małżeńskiej. Mając na uwadze powyższe, adwokaci Kancelarii zapewniają Klientom pełną dyskrecję, psychiczne i merytoryczne wsparcie oraz zrozumienie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Adwokaci tworzący zespół Kancelarii potrafią precyzyjnie określić szansę Klienta na pozytywne roztrzygnięcie sprawy, a także przewidzieć konsekwencje podejmowanych działań procesowych.

Kancelaria prowadzi między innymi sprawy o: rozwód, separację, podziały majątku wspólnego małżonków, uregulowanie kontaktów z dziećmi, alimenty, ustalenie miejsca zamieszkania dziecka, władzę rodzicielską, adopcję.