phone button
×
menu

RESLEGAL
ZESPÓŁ SPECJALISTÓW

Niestety często okazuje się, że zawarcie małżeństwa było chybioną decyzją, wzajemne relacje między małżonkami degradują się i przychodzi czas, by podjąć decyzję o rozwodzie lub separacji.


Kancelaria RESLEGAL w ramach swej praktyki zajmuje się prowadzeniem spraw rodzinnych, posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie. Nasi prawnicy udzielają pomocy zarówno w ramach doradztwa bieżącego, sporządzania pism, jak też kompleksowego prowadzenia sprawy. Mamy świadomość, że za każdą taką sprawą może kryć się ludzka tragedia, często dotykająca osób bezbronnych – dzieci. Dlatego uważamy, że każdy przypadek wymaga indywidualnej analizy, odpowiedniego zaangażowania i podjęcia adekwatnych oraz szybkich działań, by w najszerszy sposób zabezpieczyć interes Klienta.


Dobry i skuteczny adwokat to osoba, która dogłębnie zna określoną materię, dlatego stawiamy na specjalizację. W ten sposób Klient trafiał do eksperta, który będzie w stanie udzielić mu koniecznej pomocy prawnej.

ZESPÓŁ RESLEGAL

Piotr Charzewski min

PIOTR CHARZEWSKI
Adwokat

W ramach swojej praktyki od ponad 10 lat zajmuje się sprawami rodzinnymi - w tym rozwody, podziały majątku, a także sprawami spadkowymi i upadłościowymi. Zakończył kilkaset postępowań rozwodowych z wynikiem satysfakcjonującym Klientów.
tel. 785 951 107
p.charzewski@reslegal.pl

Katarzyna Kruczek

KATARZYNA KRUCZEK
Adwokat

Specjalizuje się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, przy szczególnym uwzględnieniu prawa rodzinnego i opiekuńczego oraz prawa karnego.
k.kruczek@reslegal.pl

Joanna Klusek min

JOANNA NOWICKA
Aplikant adwokacki

Specjalizuje się w sprawach cywilnych, gospodarczych, oraz w sprawach karnych
j.klusek@reslegal.pl

Katarzyna Karas

KATARZYNA KARAŚ-HANUS
Adwokat

Specjalizuje się w szeroko rozumianym prawie rodzinnym, prawie karnym oraz prawie pracy
k.karas@reslegal.pl

Patrycja Chmiel

KLAUDIA KOWALSKA
Aplikant adwokacki

Specjalizuje się w prawie rodzinnym i prawie karnym, a także prawach człowieka.
k.kowalska@reslegal.pl

SPRAWY RODZINNE


Kancelaria prowadzi obecnie wiele spraw rozwodowych, spraw o alimenty, o ustalenie kontaktów z dziećmi, postępowań o podział majątku wspólnego i innych z kręgu prawa rodzinnego. Kancelaria adwokacka RESLEGAL współpracuje również z komornikami, notariuszami oraz z biurem detektywistycznym – dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom również szybkie i skuteczne załatwienie innych formalności, które mogą się pojawić w trakcie prowadzonych postępowań.

Nasze kancelarie znajdziesz:

Rzeszow
RZESZÓW
ul. Kopisto 11/7
tel. 733 333 937
www.adwokatrzeszow.eu
kancelaria@reslegal.pl

Przemysl
PRZEMYŚL
ul. 3-go Maja 24
tel. 575 515 556
www.adwokatprzemysl.pl
przemysl@reslegal.pl

 

SKUTECZNA POMOC
W TRUDNYCH SPRAWACH

Jeżeli poszukujesz pomocy przy rozwodzie, podziale majątku, alimentach lub innej sprawie rodzinnej - to dobrze trafiłeś. Posiadamy wszystko, by Twoja sprawa miała szansę zakończyć się sukcesem – dysponujemy obszerną wiedzą prawniczą, wieloletnim doświadczeniem i ciągle niesłabnącym zaangażowaniem. To wszystko przekłada się na naszą skuteczność i satysfakcję Klientów.

Jeśli chcesz poznać bliżej naszą Kancelarię i zgrany zespół, a także pełny zakres oferty, zapraszamy na stronę
www.reslegal.pl


Możemy również z dumą pochwalić się wyróżnieniami

Firma Godna ZaufaniaOrły PrawaLogoUP1